13 e-booků, které stojí za to si přečíst

13 e-booků, které stojí za to si přečíst

Také se ztrácíte v tom množství elektronických materiálů, publikací a e-booků, které jsou aktuálně k mání? Pokud nechcete trávit čas stahováním a kupováním publikací, které vám moc nepřinesou, zkuste některý z těchto 13 e-booků. Informace, které vám poskytnou, jsou často k nezaplacení.

1.     15 prvních SEO kroků při tvorbě nové stránky

Možná patříte právě mezi ty, co chtějí spustit nový e-shop či web. Víte, že vhodná struktura vám pomůže zlepšit výkon? Pokud chcete vědět, jak má vypadat struktura nových stránek, jak navrhovat web přívětivý pro vyhledávače i lidi, sáhněte určitě po tomto e-booku.
www.vceliste.cz

2.     33 tipů pro E-shopy

02-33tipu

Máte už e-shop? Pokud ano, zajisté hledáte možnosti, jak jej dále rozvíjet. V této publikaci získáte celkem 33 tipů k možným zlepšením. Tipy se dotýkají různých oblastí od úpravy vzhledu e-shopu až po právní otázky. Stručné informace, doplňující obrázky a tabulka zhodnocení náročnosti vám umožní, abyste e-book bez problému prošli během jednoho dne a následně se pustili do práce.
www.33tipu.petramikulaskova.cz

3.     50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Také hledáte co nejlevnější způsoby, jak budovat zpětné odkazy? Michal Kubíček vám ve svém e-booku prozradí, jaké cesty a možnosti se vám nabízí. Mnohé ze způsobů můžete použít ihned, jiné zase vyžadují dlouhodobější práci. První část věnuje zodpovězení nejčastějších otázek ohledně budování zpětných odkazů, pak teprve následuje slibovaných 50 způsobů.
www.zpetnyodkaz.cz

4.     99 tipů pro E-shopy

E-book navazující na 33 tipů pro e-shopy vám poskytne další zásobu podnětů a návrhů pro zlepšení vašeho e-shopu. Je rozdělen do 6 tematických oblastí – Zvyšujeme konverze e-shopu, Zlepšujeme obsah e-shopu, Budujeme si u zákazníků jméno, Používáme Google Analytics, Věnujeme se provozu e-shopu a Zajímáme se o právo. K e-booku získáte navíc bonusové materiály úzce zaměřené na vybrané oblasti internetového marketingu.
www.99tipu.cz

TIP: K E-booku konzultace zdarma!

5.     Co se změnilo ve vyhledávání

05-co-se-zmenilo-v-seo

Vyhledávače neustále mění svoje algoritmy pro vyhledávání. Mění způsob hodnocení webových stránek. Jen za poslední dva roky došlo na Googlu k významným změnám. O těchto změnách a o nutnosti přizpůsobovat obsah lidem, pak teprve vyhledávačům, se dozvíte právě v tomto e-booku. Autor věnuje část publikace i vyhledávání na Youtube.com.
www.vceliste.cz

6.     E-shop kniha

06-e-shop-kniha

Publikace od kovaného provozovatele e-shopu, která vám prozradí od A do Z tajemství provozu e-shopu. Autor některé kapitoly pojal velmi podrobně a detailně, takže svým obsahem zaujmou i zkušené provozovatele e-shopu, nejen ty začínající. Získáte tak ucelený přehled o tom, co stojí za vznikem e-shopu, za návrhem struktury stránek e-shopu, za sjednáváním dopravců či za samotnou propagací.
www.eshopkniha.cz

TIP: Pro čtenáře BusinessPRO sleva 20%!

7.     Google – Začínáme s optimalizací pro vyhledávače

07-google-prirucka-seo

I samotný Google se rozhodl poodhalit, co stojí za úspěšnou optimalizací pro vyhledávače. V této publikaci se zaměřuje zejména na tzv. on-page faktory optimalizace, tedy na to, co můžete zlepšit přímo na svých stránkách tak, aby byl pro vyhledávače zajímavé. Pro kvalitní optimalizaci doporučuje používat nástroj Google webmasters, o kterém taktéž zmiňuje několik informací.
www.google.cz

8.     Jak komunikovat se zákazníky na Heurece?

08-heureka-komunikace

Zákaznické recenze na Heurece jsou občas zajímavé. O to více pak jsou zajímavější některé komentáře e-shopů. Pokud nechcete spadnout mezi e-shopy, které to neumí, určitě si tuto publikaci pořiďte. Najdete v ní návod, jak komunikovat s lidmi na Heurece, jak reagovat na zákaznické recenze a čeho se hlavně vyvarovat.
www.heureka.cz

9.     Jak uspět při e-mail marketingu

09-kniha-email-na-web

E-mail marketing je považován za jeden z nejlevnějších způsobů propagace. Proto by se měl dostat do hledáčku všech začínajících e-shopů. V této publikaci se dozvíte, jakých chyb se dopouští lidé, když s e-mail marketingem začínají, jaké nástroje můžete pro rozesílání použít, jak by měla vypadat šablona e-mailu a taktéž jak se postavit k budování databáze kontaktů.
www.vceliste.cz

10.     Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

10-kniha-eshop-112x150

Jedná se o první tištěnou publikaci (nyní je i v elektronické podobě), v níž najdete ucelené informace pro rozjezd e-shopu a jeho následné řízení. Dozvíte se, jak je to s podnikáním z hlediska zákonů, jaká jsou dostupná technická řešení e-shopu, co se skrývá za propagací e-shopu, provozem, účetnictvím i právem. Svým pojetím je vhodná zejména pro začínající e-shopaře.
www.ereading.cz

11.     Jak zvýšit počet objednávek pomocí online chatu?

11-smartsupp

Smartsupp patří mezi český on-line chat, který nabývá rozmachu. Autoři jakožto tvůrci chatu se rozhodli vydat vlastní e-book, v němž vám prozradí, jak byste měli on-line chat využívat ve svém podnikání. Víte např. že i umístění a vzhled chatovacího okénka může mít zásadní vliv na zapojení vašich zákazníků? Pokud ne, určitě si tento e-book pořiďte.
www.smartsupp.cz

12.      Pište jako copywriter

12-piste-jako-copywriter

Díky těmto e-bookům poznáte, jak píše zkušený copywriter. Autor sám se aktivně věnuje psaní a to je znát i z obsahu. Prozradí vám, co stojí za tajemstvím úspěšných textů, na co lidi slyší a co mají rádi. Všechny tyto aspekty vztahuje zejména na tvorbu obsahu webu. Jedná se celkem o 3 e-booky, každý tak trošku z jiného soudku.
www.ottocopy.cz

13.      Zbožové vyhledávače – nejde jen o cenu

13-h1-zbozove-vyhledavace

Podrobný vhled do největších českých zbožových vyhledávačů vám poskytne e-book od H1. Dozvíte se v něm, jaké chyby se ve zdrojích dat (tzv. XML feedy) nacházejí a co stojí na úspěšnou optimalizací pro zbožové vyhledávače. Pokud používáte zbožové vyhledávače jako jeden z kanálů propagace, je právě tento e-book to, co byste měli číst.
www.h1.cz

Seznam těchto e-booků a mnohem více informací najdete na webu http://www.petramikulaskova.cz/uzitecne-nastroje-a-sluzby/. Zajímavé publikace, e-booky, kurzy i další materiály budu postupně rozšiřovat o ty, které se mi dostanou do ruky a které mi přijdou užitečné.


Autor

Petra Mikulášková 
jednatelka
www.petramikulaskova.cz

+420 732 902 340