BusinessPRO vstupuje do 2. roku své existence v novém designu a s...

BusinessPRO vstupuje do 2. roku své existence v novém designu a s novým konceptem

1134

Tisková zpráva Odborný zpravodajský B2B portál pro e-commerce BusinessPRO se po roce provozu, během kterého se potvrdil zájem veřejnosti o portál tohoto typu, rozšiřuje a modernizuje vzhled. Rozšíření se týká podrobnějšího a encyklopedicky zpracovaného obsahu, množství nových funkcionalit pro větší komfort návštěvníků a hlavně autorské základny o společnosti zvučných jmen – Acomware, H1.cz, Heureka, DPD, eBRÁNA, In Time, Netdevelo, oXyShop, PayU, PeckaDesign, Robert Němec.com, Shockworks, Zoner software a desítky dalších.

Co zde najdou provozovatelé eshopů?

Jak napovídá náš slogan „Průvodce Vaším internetovým podnikáním“ – kompletní tematiku potřebnou pro své podnikání zpracovanou erudovanými odborníky jednotlivých oborů v logickém členění do rubrik: Tvorba e-shopu, Marketing, Provoz e-shopu, Logistika a platby, Podnikání a právo, Vzdělávání. Novinky, akce a komerční články přináší rubrika Zpravodaj.

A co BusinessPRO přináší svým partnerům?

Prezentujeme partnery jako odborníky – rádce ve společnosti renomovaných profesionálů ze všech oblastí e-commerce. Klademe důraz na odbornou kvalitu a nekomerčnost příspěvků.

Spolupráce s autoritami

BusinessPRO systematicky buduje značku, která je synonymem pro vysoký standard informací, jejich komplexnost i formu publikování. Zárukou toho je i úspěšná spolupráce s uznávanými autoritami: Asociací pro elektronickou komerci (APEK), Asociací BIZ – Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s., Platformou pro internetovou ekonomiku (PIE) a připravujeme další.

Kontakty a komunikační kanály

Kromě webového portálu www.businesspro.cz můžete získat informace i prostřednictvím sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Google+ nebo elektronického Magazínu ze světa e-commerce.

Kontaktní email: info@businesspro.cz

Vítejte ve společnosti profesionálních partnerů BusinessPRO!