Chcete zákazníka? Měli byste mít mobilní web

Chcete zákazníka? Měli byste mít mobilní web

Jen co ráno vstanete, už kontrolujete Facebook a e-maily. Při cestě do práce čtete zprávy, nakupujete, platíte…dopoledne hledáte, kam na oběd. Při cestě z práce si přes navigaci najdete obchod, v kterém na vás čeká ráno objednaná přilba na sobotní cyklovýlet – jeho trasu jste naplánovali při obědové pauze opět díky mobilnímu internetu. Všechno a všichni jsou mobilní.

Internet v mobilu je dnes již samozřejmostí, pro mnoho firem však stále není samozřejmá optimalizace vlastní webové prezentace pro mobilní telefony.

Proč mít „mobile friendly“ web?

Vysvětlení je jednoduché – pokud se budou vaše webové stránky načítat pomalu, málokdo vytrvá, s největší pravděpodobností je čtenář brzy opustí.

Za v průměru delší dobou načítání neoptimalizovaného webu stojí fakt, že počet objektů na stránce rok od roku roste.

Průměrná velikost stránky je v současné době kolem 500 kB a obsahuje přibližně 80 objektů. Jestliže neobsluhujete uživatele mobilních zařízení, věřte, že vaše konkurence ano.

Přizpůsobte své webové stránky uživatelům smartphonů – tvoří stále větší počet vašich návštěvníků a zákazníků. Přenechávat takto zákazníky ostatním firmám „je luxus“, který si většina firem nemůže dovolit. V dnešní nejisté době to nejspíše nebude úspěšná obchodní strategie.

Řešení?

Pokud si nejste jistí, „jak optimalizovat“, není nic jednoduššího než se obrátit na Droseru. Nabízíme vám několik řešení:

Využívejte webové stránky pro svůj obchodní prospěch!


Váš specialista

Ing. Aleš Kubica

obchodní a IT manažer
kubica@drosera.cz
736 224 222

Drosera s.r.o.

www.drosera.cz
www.chcimobilniweb.cz