E-shopy opět nabídnou „Den dopravy zdarma“ vloni zákazníci utratili za jediný den...

E-shopy opět nabídnou „Den dopravy zdarma“ vloni zákazníci utratili za jediný den přes 181 miliónů

1572

Letos opět rušíme poštovné

24 hodin nejvýhodnějšího nakupování na internetu. Den dopravy zdarma od Heureky začíná letos 18. listopadu ve 12:00. Pokud už pomalu přemýšlíte nad vánočními dárky nebo vám jen padlo něco do oka, počkejte s nákupem na Den dopravy zdarma. Ušetříte.


24

Jak to funguje?

18. listopadu od 12:00 máte přesně 24 hodin na to, abyste
nakoupili, co potřebujete, a neplatili poštovné. Vybírat můžete
z celé plejády e-shopů, které se do akce zapojí. Zatím jich
je bezmála 961 a další přibývají každým dnem. Doprava
zdarma platí pro všechny vaše nákupy nad 300 Kč vč. DPH.

Zapojené e-shopy snadno poznáte v době akce podle této speciální ikony: ico

Tisková zpráva – Za týden startuje již třetí ročník úspěšné akce mezi českými e-shopy „Den dopravy zdarma“. Letos tento den připadne na 18. a 19. listopadu, vloni se do něj zapojilo 926 e-shopů. O zapojení je mezi e-shopy zájem i letos, týden před akcí je jich již více než 1000. Nechybí klíčoví hráči na trhu jako Mall.cz, Kasa.cz, CZC.cz, onlineshop.cz a další. Během jediného dne vloni zákazníci utratili v zapojených e-shopech přes 181 miliónů korun a letos by se obrat zapojených e-shopů mohl vyšplhat na 200 miliónů korun. „Den dopravy zdarma“ podporuje nákupní portál Heureka.cz.

Doprava zdarma je pro Čechy jedním z klíčových faktorů při jejich rozhodování o nákupu na internetu či výběru e-shopu. „V loňském roce uskutečnili zákazníci během 24 hodin s nabídkou dopravy zdarma v zapojených e-shopech přes 110 tisíc objednávek. Nejčastěji nakupovali elektroniku a bílé zboží,“ hodnotí uplynulý ročník akce Radka Haasová, vedoucí oddělení podpory e-shopů nákupního portálu Heureka.cz, a dodává: „Vloni ušetřili zákazníci na dopravě téměř 10 milionů korun, letos by to mohlo být 12 miliónů.“ Vloni také, oproti předchozímu ročníku, vzrostla průměrná výše objednávky během akce na 1 633 korun.

Letošní třetí ročník akce startuje v úterý 18. listopadu již tradičně ve 12 hodin a končí 19. listopadu ve 12 hodin. Týden před spuštěním je do akce registrováno více než 1000 e-shopů, mezi nimi například Mall.cz, Kasa.cz, CZC.cz, onlineshop.cz a další. Nově se letos akce koná také na Slovensku.

„Všechny e-shopy zapojené do akce budou v jejím průběhu označeny ikonkou Doprava zdarma, aby je zákazníci snadno poznali. Navíc, do Dne dopravy zdarma mají možnost zapojení pouze e-shopy s certifikátem Ověřeno zákazníky, a tak se zákazníci při nákupu nemusí ničeho obávat,“ doplňuje Radka Haasová.  Seznam obchodů, které jsou do akce zapojeny, naleznou zákazníci na adrese www.dendopravyzdarma.cz. Partnerem akce je doručovací společnost DPD.

Inspirací pro „Den dopravy zdarma“ je Freeshippingday.com, který vznikl ve Spojených státech. Letos bude probíhat už sedmý ročník, každoročně se tato akce setkává s velkým zájmem e-shopů i samotných zákazníků.


Den dopravy zdarma pořádá Heureka ve spolupráci s přepravní společností DPD.

heureka_large dpd_large

 

Kontakt pro více informací:
Adéla Berková, +420 777 025 723, adela.berkova@heureka.cz
Naspers OSC Czech Republic s.r.o., Heureka.cz,
Palác Syner, Rumunská 655/9, Liberec 4 450 01