Internetoví obchodníci míří na 7. ročník konference E-Business Forum

Internetoví obchodníci míří na 7. ročník konference E-Business Forum

Největší zdroj praktických ukázek, inspirace a rad pro váš e-commerce business. Přijďte si 22. září poslechnout významné zahraniční i české řečníky. Pokud se chcete dozvědět, jak na on-line prodej, platby, logistiku, marketingové kampaně, content a vůbec – jak dosáhnout co nejlepších výsledků, a jaké nástroje k tomu využít, tak na konferenci E-Business Forum nesmíte chybět.

Co vás na konferenci čeká?

Největším lákadlem letošního ročníku je bezpochyby zahraniční speaker Ken Hughes, přední evropský odborník v oblasti zvyklostí spotřebitelů a nakupujících. Ve své přednášce se zaměří na odhalení změn v nákupním chování tzv. generace „digitálních domorodců“. Co vlastně očekávají od života, značek a maloobchodníků? Co požadují v oblasti spotřebitelských a nákupních zkušeností? A jak se připravit, abychom byli schopni splnit jejich potřeby? Zažijte na vlastní kůži osobitý projev jednoho z nejuznávanějších špičkových myslitelů v oblasti Omnichannel prodeje, digitální strategie a retailové futurologie.

Komplexní studii mapující potenciál online obchodování dle kategorií zboží v České republice představí kynote speaker Tomáš Braverman, CEO nákupního rádce Heureka.cz. Je vývoj prodeje dle kategorií zboží v online prostředí a klasickém retailu totožný? Jací hráči jednotlivým kategoriím dominují, a je tu vůbec prostor pro nové?

Výsledky dvouletého výzkumného programu zabývající se budoucností nakupování sdělí Jorij Abraham, ředitel výzkumu v E-commerce Europe. Dozvíte se, jak budou spotřebitelé nakupovat po roce 2020 a jak si zajistit své místo na globálním maloobchodním trhu.

ebf2015_pict_650x390

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci společně s TUESDAY Business Network v úterý 22. září 2015 od 9 hodin v kongresovém centru U Hájků na Praze 1.

Podívejte se na kompletní program konference, seznamte se s profily všech přednášejících a nezapomeňte se zaregistrovat.