Poštomaty – nový fenomén internetových nákupů

Poštomaty – nový fenomén internetových nákupů

Tip: Přepravce In Time poskytuje zvýhodněné podmínky pro návštěvníky BusinessPRO!  Vyžádat zde!

Snadný, rychlý a flexibilní způsob doručení objednaného zboží je alfou a omegou spokojenosti zákazníků při nakupování na internetu. Skvělé ceny, široký sortiment i pružná komunikace Vašeho e-shopu s objednateli mohou přijít vniveč, pokud se příjemci zásilek doslova nahánějí s kurýry přepravních společností nebo musejí stát dlouhé fronty u poštovních přepážek.

Všechny tyto problémy řeší novinka českého internetového trhu – poštomaty provozované spediční společností IN TIME.

Jak nová služba funguje?

Vyzvednutí zásilky z IN TIME poštomatu je snadné a velmi pohodlné. Zákazník nakoupí on-line a jako způsob přepravy zvolí nejbližší IN TIME poštomat. O doručení zboží do poštomatu je informován SMS zprávou nebo e-mailem. Zásilku si může vyzvednout kdykoliv, doslova VE DNE V NOCI. Bez front, rychle a jednoduše pomocí načtení QR kódu nebo zadání PIN kódu. To vše za pouhých 7 sekund, naprosto diskrétně a anonymně a levněji než při volbě doručení kurýrem domů!

Podobně jednoduchá je implementace nové služby do Vašeho e-shopu. Společnost IN TIME zajistí integraci zdarma včetně plné IT a marketingové podpory. Neplatíte žádné měsíční poplatky. Pouze připravíte zásilky k odeslání, vytisknete přepravní štítky a předáte zboží kurýrovi IN TIME.

Proč zákazníci preferují IN TIME poštomaty?

DOSTUPNOST VE DNE V NOCI

Zapomeňte na otevírací dobu. Vyzvednutí 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

PŘEHLEDNĚ

On-line monitoring cesty balíku z e-shopu do IN TIME Poštomatu. Vždy máte přehled, kde se právě nachází.

RYCHLE A BEZ FRONT

Konec čekání na kurýra nebo u přepážky. Vyzvednutí zásilky netrvá déle než 7 sekund.

JEDNODUŠE A ZÁSTUPNĚ

Načtení QR kódu nebo zadání PIN kódu a schránka je otevřená. Bez občanky či jiných dokladů. Zboží může vyzvednout i Váš příbuzný nebo kamarád.

LEVNĚ

Cena je stejná jako při standardním doručení.

DISKRÉTNĚ

Minimalizace údajů o příjemci potřebných pro doručení zásilky. Naprostá anonymita.

BEZPEČNĚ

Unikátní QR a PIN kódy, kamerové zabezpečení, alarm, osvětlení, pevná ocelová konstrukce poštomatu.

IN TIME poštomaty jsou situovány ve velkých nákupních centrech a v lokalitách s vysokou hustotou osídlení. Jejich počet neustále stoupá. Každý poštomat disponuje minimálně 76 schránkami s možností rozšíření. Boxy tří velikostí pojmou zásilky až do rozměru 41 x 38 x 64 cm a maximální hmotnosti 30 kg. Doba uložení zásilky je 72 hodin s možností prodloužení.