Sezóna začíná! Horká nabídka kurzů a školení za akční ceny! Aktualizováno.

Sezóna začíná! Horká nabídka kurzů a školení za akční ceny! Aktualizováno.

882

Pokud nechceme v našem businessu skončit na vedlejší koleji, je třeba držet krok s požadavky zákazníků, aktivitami konkurence a novými trendy (nejen) v e-commerce. A jelikož nemůžeme být odborníkem v každém oboru, pomohou nám držet tempo ucelené informace a zkušenosti z první ruky od profesionálů. Nabídka takových akcí je velmi široká. Jedná se o různá produktová a marketinková školení a workshopy, odkud si přineseme zcela konkrétní výstupy ihned zužitkovatelné v praxi, nebo o akce typu konferencí apod., kde jde spíše o vize, trendy a leckdy je společenská stránka srovnatelná s tou odbornou. Nezanedbatelným přínosem těchto akcí je totiž příležitost k navázání nových kontaktů nebo oprášení těch starých. A hlavě potřebná dávka impulsů k novým krokům…

Chcete vždy čerstvé informace? Registrujte se k odběru Magazínu!

BusinessPRO ve spolupráci s partnery přináší následující nabídku školení za zvýhodněných podmínek:


Školení Sociální média a jejich využití v podnikání pro pokročilé s Adamem Zbiejczukem

Zvládáte spravovat sociální sítě a chcete je využívat na 100 %? Naučíme vás, jak využívat vaše firemní stránky jako efektivní kanál ke komunikaci se zákazníkem, řešení problémů a propagaci.

Kolik firem může zodpovědně tvrdit: “Ano, naše společnost využívá sociální média naplno, vydělávají nám a zvyšují spokojenost našich zákazníků?“ Málo. Ale vy můžete být díky našemu školení jednou z nich.

Školení Sociální média a jejich využití v podnikání pro pokročilé přináší informace nad rámec běžných pouček. Dozvíte se, proč je často lepší mít méně fanoušků než více, kde a proč i velké značky selhávají a jak využívat sociální sítě nejen jako pozlátko, ale efektivně k dosažení vašich obchodních cílů.

Nevídaná nabídka: 2 za cenu jednoho. Pokud do přihlašovacího formuláře napíšete heslo businesspro, můžete s sebou na školen vzít kolegu úplně zdarma.

  • Termín: bude upřesněn na webu.
  • Cena: 3 500 Kč za celodenní kurz bez DPH.

Školení Google Analytics prakticky pro manažery

Budeme se věnovat především praktickým ukázkám práce s Google Analytics. Zaměříme se také na propojení účtů v Google Analytics a Google AdWords či vyhodnocování PPC kampaní. Smyslem kurzu je, abyste s pomocí Google Analytics zvýšili efektivitu vašeho webu i reklamních kampaní. Toto školení je vhodné i pro manažery.

Nevídaná nabídka: 2 za cenu jednoho. Pokud do přihlašovacího formuláře napíšete heslo businesspro, můžete s sebou na školení vzít kolegu úplně zdarma.

  • Termín: bude upřesněn podle počtu přihlášených na webu.
  • Cena: 3 500 Kč za celodenní kurz bez DPH.

Školení Public Relations

Jednodenní školení Public Relations vás představí obor a ukáže vám možnosti, jak navazovat vztahy nejen se zákazníky, ale i s další veřejností, např. s médii, se zaměstnanci nebo lidmi žijícími v okolí vaší společnost. Vysvětlíme vám zásadní rozdíly mezi PR a reklamou a proč je PR mnohem levnější a efektivnější než reklama. Budeme umět tvořit kvalitní databázi novinářů, navazovat s nimi dobré vztahy a prezentovat vaši společnost v médiích. Přesvědčte média o bonitě vašich témat. Dalším okruhem v rámci školení je interní komunikace a motivace zaměstnanců a zvládání krizové komunikace.

Bonus: V rámci školení získáváte dodatečnou konzultaci v délce 30 min zdarma. Konzultaci můžete uplatnit do 30 dnů od konání školení osobně na pobočce v Brně, telefonicky nebo prostřednictvím skype.

  • Termíny: Termíny jsou uvedené na webu.
  • Cena: Sleva 15 %, 3.500 Kč bez DPH (4.235 Kč vč. DPH). Běžná cena s konzultací: 4.100 Kč bez DPH.

Partneři akce:

RH PLUS logo nove 200  RobertNemec.com-logo300px