Sledujte v reality show, jak si Eshopmaniac poradí s nadupaným eshopem za...

Sledujte v reality show, jak si Eshopmaniac poradí s nadupaným eshopem za 105 000 Kč! A učte se s ním, jak rozjet internetový byznys.

Pokud alespoň okrajově vnímáte, co se děje ve světě e-commerce, určitě by vám neměl uniknout projekt Eshopmaniac v režii společností eBRÁNA a ComGate. Spojením profíků na tvorbu eshopu, implementaci platební brány a zajištění logistiky vzniklo unikátní řešení, které je připraveno vydělávat. A to bez nadsázky.

Rozjet vlastní eshop, zajistit naskladnění zboží, vyřešit platby, to není žádná hračka. Aby budoucí internetoví podnikatelé získali tu nejlepší možnou představu o tom, co je v prvních měsících v on-line světě čeká, připravil marketingový tým edukativní kampaň. A aby ji pro vás pořádně okořenil, postavil ji na reality show!

Reality show: sledujte podnikatelský příběh Eshopmaniaka, reálná čísla, reálné výsledky

Celá série případových studií a odborných článků bude postavena na reálném podnikatelském příběhu. Na příběhu Eshopmaniaka.

A kdo je tím Eshopmaniakem? Vítěz soutěže o eshop za 105 000 Kč, firma Moravia Flat, která přesvědčila porotu svým projektem na prodej designových přístrojů pro úpravu vzduchu. Tento šťastlivec má bez pochyby tah na branku, porazil těžkou konkurenci 12 skvělých soutěžních byznys plánů.

obrazek_eshopmaniacVítězem soutěže a tím pádem Eshopmaniakem, jehož podnikatelský příběh budeme sledovat v reality show, se stala firma Moravia Flat (na fotce pan Zoltán Jaroš při castingu)

Firma Moravia Flat je úspěšnou firmou, která provozuje obchod s designovým nábytkem. Tím, že se přihlásil do reality show, rozhodl se jít s kůží na trh. Sledujte jeho kroky a odneste si pro sebe cenné rady a návody, jak se světem internetového podnikání prokousat co nejlépe, jak zvládnout náročné začátky i jak být o krok napřed.

Prožijte s Eshopmaniakem jeho prvních 6 měsíců slávy

Právě v těchto dnech spouštíme na svět nový eshop a specialisté na on-line marketing ze společnosti eBRÁNA nasazují do hry internetový marketing, který má našemu Eshopmaniakovi zajistit skvělé obchodní výsledky. Ve spolupráci se společností ComGate implementujeme platební bránu a všechny logistické záležitosti, aby Eshopmaniac mohl začít vydělávat.

Chcete vědět, jak si s tím vším poradí? Sledujte reality show na blogu Eshopmaniac.cz. Nenechte si ujít aktuality ze života Eshopmaniaka, odborné články a případové studie plné know-how založeném na opravdových zkušenostech. Vychází každý měsíc. Nebo se rovnou přihlaste k odběru a nechte si posílat nejnovější info přímo na mail!

Fanděte odvážnému Eshopmaniakovi a poučte se z jeho chyb a úspěchů!

obrazek_eshopmaniac2.jpg

Pozn. V ceně vítězného eshopu je zahrnuta tvorba internetového obchodu, kompletní online marketing na půl roku, nasazení logistiky a platební brány.