SMS brána pro komfort vašich zákazníků

SMS brána pro komfort vašich zákazníků

  • Posíláte zákazníkům avíza o stavu objednávek?
  • Informace o novinkách?
  • Nebo třeba připomenutí návštěvy lékaře?
  • Rezervované terminy u kadeřníka či maséra?
  • Upomínky z knihovny?
  • Výzkumy, soutěže, hlasování?
  • Distribuce mobilních aplikací?
  • Sběr dat včetně vyhodnocení …

touchscreeen mobile with eamil

Pro podobné situace dobře poslouží SMS brána. Služba umožňuje hromadné, automatizované a velmi rychlé odesílání textových zpráv do všech mobilních sítí v ČR a do zahraničí a nabízí mnoho dalších funkcionalit.


Tip: Zvažujete SMS bránu? Vyzkoušejte Direct SMS od lídra na trhu se slevou 50% na aktivaci! Vyžádat slevu.

Základní vlastnosti služby, které byste měli požadovat od kvalitního poskytovatele

Rychlost odesílání – líbilo by se Vám třeba 50 SMS za vteřinu? V případě potřeby jsou poskytovatelé schopni garantovat rychlost odesílání dosahující až 50 SMS za vteřinu. Tato garanci je díky přímým a zdvojeným konektivitám do SMS center všech operátorů.

Velmi nízká cena SMS – Odesílání SMS je cenově optimalizováno využitím vlastní databáze přenesených čísel a vhodným rozdělováním odesílaných zpráv dle vazby mobilní číslo / mobilní operátor.

Plná podpora odpovědí a doručenek – Každá odeslaná SMS je sledována až do okamžiku doručení na mobilní telefon příjemce a v každém okamžiku je znám její stav i důvod případného zpožděného doručení.

Opakované odesílání – V případě, že je cílový mobilní telefon delší dobu nedostupný a SMS zpráva by za normálních okolností již nebyla doručena, lze aktivovat „opakované“ odeslání. Systém pak sleduje dostupnost mobilního telefonu a SMS odešle ve chvíli, kdy je příjemce dostupný.

Odesílání SMS z firemních informačních systémů přes API – poskytovatel by měl disponovat několika typy API pro připojení. Odesílání a příjem SMS zpráv tak můžete snadno implementovat do libovolného systému.

Různé způsoby identifikace odesilatele – Všechny SMS jsou odesílány přes přímou SMS konektivitu k českým nebo zahraničním mobilním operátorům. Příjemcům mohou být doručovány SMS s Vaším vlastním identifikátorem (například název firmy nebo číslo některého vašeho telefonu) nebo z různých short kódů.

Příjem a zpracování SMS na vašem vlastním čísle – Dodáte-li vlastní SIM kartu, lze ji zapojit do systému a automaticky libovolně zpracovávat všechny vaše příchozí SMS.

SMS platby na vyšších tarifech – Možnost příjmu plateb od zákazníků na vyšších cenových tarifech od 80 do 300 Kč.

sms2

Tip: Které SMS řešení je pro nás nejvhodnější? Pomůže vám Průvodce.

Možnosti využití a nadstandardní vlastnosti služby

Příjem SMS zpráv – Příjem velkých objemů SMS při statistických výzkumech, soutěžích, hlasováních. Příjem SMS od zákazníků, zaměstnanců, řidičů…

Zpracovávání doručených SMS – Možnost zpracovávání doručených SMS (od zákazníků, pracovníků v terénu, řidičů) definovaným způsobem (přeposílání, ukládání, statistiky, vizualizace).

Odesílání SMS s textovým identifikátorem – Hromadné SMS lze odesílat z čísla (příjemci mohou normálně odpovídat) nebo z „textového identifikátoru“ (například lze použít nazev firmy).

Dlouhé a spojovatelné SMS – Lze odesílat libovolně dlouhé SMS (více než standardních 160 znaků), které se v telefonu příjemce opět spojí do jedné zprávy.

Hromadné Email – SMS – Hromadné SMS tisícům příjemců lze odeslat pouhým odesláním emailu.

Docházkový SMS systém – Zpracovávání došlých SMS při otevření a zavření externí provozovny. Zpracování hlášení o tržbě a dalších informací z aktuálního dne.

Dávkové a časově definované rozesílání SMS – S využitím SMS terminálu umožňuje systém naplánovat časově rozložené rozeslání zpráv velkému množství příjemců.

Rozesílání SMS z excelu – Velké množství SMS lze snadno rozeslat zasláním seznamu příjemců ve formátu excel tabulky.

Rozesílání SMS z databáze – Službu lze napojit na databázi vašeho interního systému a zajistit přímé automatické odesílání zpráv.

Rozesílání binárních SMS – Rozesílání binárních SMS s různými typy obsahu (hry, mobilní magazíny, objednávkové katalogy, dárky pro partnery, WAP push odkazy).

Hromadná distribuce mobilních aplikací – Hromadná distribuce mobilních aplikací zaměstnancům a partnerům do mobilních telefonů (aktualizace stávajících aplikací v mobilech zaměstnanců nebo respondentů).

Specializované aplikace pro sběr dat – Specializovaná řešení pro sběr dat a jejich následný přenos do centrálního systému včetně vyhodnocování.

Napojení na libovolný systém – Kompletní softwarová podpora a jednoduché napojení na libovolný systém.